Zmiany na S7 oraz Dev Talk

 • Witajcie Wzniesieni,


  przygotowania do s7 trwają. Wkrótce rozpocznie się nowa runda gry (data jeszcze nie jest finalnie ustalona) i jak zwykle będą zmiany i dołączona nowa zawartość.


  Poniżej kilka zmian, których możecie się spodziewać. Proszę, zapoznajcie się z nimi, a potem porozmawiajmy!


  Ponownie organizujemy Dev Talk (spotkanie twórców gry z graczami), aby przedyskutować na kanale Discord z graczami nową zawartość i zmiany.  Nowa zawartość:

  • Przymierze Goblinów - więcej o tym w naszym Pamiętniku Developera
  • Przyspieszony rozwój Przymierzy:
   Na początku gry i za każdym razem, gdy Przymierze się odrodzi (z powodu wzniesienia, porażki lub relokacji), będzie ustawiony 12-godzinny licznik, podczas którego czas budowy Wieży zostanie skrócony z 6 do 2 godzin.


  Balans:

  • Czas produkcji wysokopoziomowych punktów zaopatrzenia wojska będzie wydłużony do 20%. W poniższej tabeli można zobaczyć zmiany.
   Opis: Czasy produkcji wojskowych punktów zaopatrzenia na poziomie X /kolor czerwony/ są pokazane w porównaniu do czasów produkcji wojska w budynkach na poziomie 1 (100%):
   np: Baraki na poziomie 10 produkują jednostki 3 razy szybciej niż punkt zaopatrzenia w piechotę na poziomie 10.


  SaJ57yJ.png  Zmiany redukujące zbyt silne ataki na mniejsze Przymierza:

  • Koszt deklaracji wojny przeciwko mniejszemu przymierzu będzie zwiększony, a formuła określająca koszt zostanie zmieniona na wykładniczy wzrost.
  • Gracze mogą teraz zejść tylko o 1 wyspę niżej island od dotychczas maksymalnie osiągniętej wyspy (np poprzez zmianę Przymierza albo powrotu z nieaktywności)

  Więcej zmian będzie zaprezentowanych w S7 Lista Zmian, w następnym tygodniu.

  8ZzrROr.jpg?1  Spotkanie z twórcami gry odbędzie się w piątek, 5-go lutego o godzinie 16:00 czasu polskiego na kanale Discord.


  Pytania i uwagi odnośnie tych zmian możecie pisać w tym wątku i do zobaczenia w piątek!

  Wasz Zespół Arkheim - Realms at War