Zmiana zasad budowania wieży na s6

 • Drodzy Gracze,


  Wraz z uruchomieniem Serwera 6 wprowadziliśmy nową zasadę umieszczania Wież na dowolnym prawidłowym miejscu w granicach własnego Przymierza. Jednak po kilku opiniach społeczności i wewnętrznych dyskusjach uznaliśmy, że ta nowa zasada może być problematyczna dla świata Arkheim.


  Słyszymy Was i słuchamy; dlatego też wyniku tej wspierającej opinii zmienimy zasadę umieszczania wież na serwerze 6 w następnej nadchodzącej aktualizacji: teraz będzie można budować nowe wieże tylko na ważnych pozycjach w obszarze w obrębie czterech pól granicy Przymierza. Wieże postawione już przed aktualizacją będą nadal działać jak wcześniej.


  Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie ta zmiana reguły może spowodować w okresie S6. Zawsze będziemy starać się robić to, co najlepsze dla Arkheim - Realms at war i jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji - zanim zaczną się pierwsze wojny - najlepiej, aby gra zmieniła tę zasadę już teraz.  Gra została zaktualizowana 21 stycznia o godzinie 15:00 czasu polskiego.  1254-pasted-from-clipboard-png