Poznajmy się

• Zacznę od siebie.

Z Arkheim styczność mam od czasu pierwszych zamkniętych testów. Do niedawna byłam aktywnym graczem Arkheim. Istnieje zatem szansa, że kiedyś staliśmy ze sobą ramie w ramię albo przeciwko sobie ;) Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby nasza współpraca układała się jak najlepiej. Chętnie wysłucham Waszych opinii , uwag, pomysłów co do gry. Możecie pisać do mnie na forum albo za pośrednictwem Centrum Pomocy (Help Center).

• Coś tutaj cicho, więc może trzeba zacząć ;-) Do gry trafiłem 2 dni temu za sprawą straszenie upierdliwych reklam. O dziwo Arkheim mnie zainteresowało, chociaż obstawiałem że skończy się na 5 minutach klikania. Na razie jestem na etapie poznawania świata i mechaniki gry oraz szybkim pięciu się po drabince rankingowej. No i mam nadzieję że Arkheim przytrzyma mnie dłużej :D

• Już wiem że trochę początek sknociłem. Ale tak z reguły bywa jak zaczyna się coś nowego i człowiek uczy się na swoich błędach ;) A dodatkowo doszło mi prowadzenie przymierza. Tak więc no ten teges... Jak ktoś chętny to zapraszam. Przygarnę aktywnych :D