🙋 Pytania początkujących

• Witajcie,

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące gry Arkheim, menu, strategii wojennych ... o nawiązywaniu nowych znajomości 🤗 możecie zadać je w tym wątku, a pozostali gracze na pewno będą mieli dobre odpowiedzi!

Możecie także utworzyć tutaj nowy wątek ze swoim pytaniem, aby rozpocząć dyskusję.

• Na widoku mapy są punkty dostaw. Poznasz je po ikonach. Mają na sobie oznaczenie surowca (zboże, drewno, żelazo) albo rodzaj jednostek wojskowych (piechota, kawaleria i artyleria) . Wybierz jakiś na terenie swojego przymierza-nie może być zajęty przez Gobliny i kliknij na niego . Wybierz ikonę z okiem, po czym kliknij na którymś z przycisków do przekazania surowców. Na obrazku poniżej jest przykład 3 punktów dostaw na które można przekazać surowce.

• Perun#II(1)

rzekł bym nawet ze bez dyplomacji to niewiele się zdziała. przykładowo jeśli jesteśmy otoczeni przez 4 sojusze i zaatakujemy jeden z nich, to jeśli nie mamy żadnych układów z pozostałymi, może się wtedy zdarzyć tak że zostaniemy zaatakowani z 3 stron gdy przeciwnicy zorientują się ze nasze wojska są zajęte na innym froncie.

• Witam.

Z tego co zauważyłem to serwer, na którym zacząłem zabawę jest dosyć zaawansowany...

Jak wygląda dołączanie do nowego serwera?, Tzn. Czy jest gdzieś jakaś informacja o otwarciu nowych serwerów i jak można do takiego dołączyć?

Z góry dziękuję i

Pozdrawia Kat :)

• Witam.

Z tego co zauważyłem to serwer, na którym zacząłem zabawę jest dosyć zaawansowany...

Jak wygląda dołączanie do nowego serwera?, Tzn. Czy jest gdzieś jakaś informacja o otwarciu nowych serwerów i jak można do takiego dołączyć?

Z góry dziękuję i

Pozdrawia Kat :)

Aktualnie najnowszy serwer to s5. Informacje o nowych będą się pojawiały przykładowo na forum czy fb, ogólnie nie da się ich przeoczyć :)

Na chwilę obecną proponuję dołączyć do jakiegoś polskiego przymierza na s5 i poznać mechanikę gry. Może również uda się poznać fajną ekipę z którą wystartujesz na kolejnym serwerze już od początku :)

• Aktualnie najnowszy serwer to s5. Informacje o nowych będą się pojawiały przykładowo na forum czy fb, ogólnie nie da się ich przeoczyć

Na chwilę obecną proponuję dołączyć do jakiegoś polskiego przymierza na s5 i poznać mechanikę gry. Może również uda się poznać fajną ekipę z którą wystartujesz na kolejnym serwerze już od początku

Dzięki za informację. Zrobiłem jak powiedziałeś :))

• Najlepiej samemu sprawdzić ile wojska potrzebujesz ;) Na pierwszych poziomach proponuję atakować z siłą równą sile demonów a potem stopniowo sprawdzać czy ci się uda przy mniejszej sile. W końcu uda ci się wyznaczyć stosunek siły jaki potrzebujesz do pokonania kolejnych poziomów.

• Post by Celeborn#II ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • Widze ze niektorzy gracze maja konta na innych serwerach rowniez ale nie widze sposobu zeby zaczac gre na innym serwerze jednakze musi byc jakis. Jak to zrobic?

W wersji przeglądarkowej wszystkie dostępne światy gry znajdują się w lobby. W apce natomiast, aby dołączyć do nowego serwera/zmienić serwer gry należy kliknąć na zębate kółko a potem wybrać "Świat gry". Jest to pierwsza pozycja od góry.

I druga rzecz: czy jest gdzies lista serwerow z datami kiedy nowa runda sie na nich rozpoczela?

Informacje o startach serwerów znajdziesz na naszym forum, w dziale z ogłoszeniami: Polskie Forum

Szczegółowe informacje o trwających serwerach (m.in data startu, ilość graczy on line, zarejestrowanych kont) znajdziesz w lobby. Wystarczy kliknąć na belkę z nazwą serwera w środkowej części ekranu.