⚠️ Zakończenie usług wsparcia gry dla języka polskiego

• Drodzy gracze mówiący w języku polskim,

Usługa, którą zaoferowaliśmy w ramach wsparcia gry, na forum i na kanałach Discord będzie zamknięta w językach: polskim i portugalskim.
    Nasz zespół z przyjemnością będzie nadal oferować wszystkie usługi w języku angielskim począwszy od 29 marca 2021 r. Tego samego dnia rozpocznie się następny serwer S8.

Dlaczego zamykamy usługę w tych językach?
    Często usługi dla nowych języków są otwierane po wyraźnym zapotrzebowaniu ze strony graczy.

Podczas wczesnego dostępu postanowiliśmy spróbować odwrotnie, ponieważ jesteśmy bardzo ciekawi, jak najlepiej zaspokajać Twoje potrzeby - nie tylko w grze, ale także na platformach społecznościowych.
    Opierając się na wynikach, istnieje bardzo małe zapotrzebowanie na działania związane z zarządzaniem społecznością lub obsługę gier dla każdego z języków. Przynajmniej na razie.

Czy gra będzie nadal przetłumaczona na język polski?

Tak, absolutnie! To się nie zmieni.

Czy jeśli będzie wystarczający popyt, to czy możliwe będzie ponowne otwarcie tych usług?
    Podejmiemy taką decyzję, gdy będziemy jednocześnie uruchamiać więcej serwerów. Wciąż jesteśmy we wczesnym dostępie, a naszym głównym celem jest ulepszanie gry przed premierą.

Co się stanie z przydatnymi przewodnikami na forum?
    Przydatne posty zmienią się w tylko do odczytu, ale na pewno pozostaną na forum, więc będziecie mieć dostęp do tych informacji. A więcej przewodników jest zawsze mile widzianych! Będziemy usuwać najmniej używane lub przestarzałe treści, aby Wasze przewodniki były łatwe do znalezienia.

Co się stanie z polskim kanałem Discord?
    Kanał zostanie zamknięty po weekendzie, więc możecie wykorzystać ten czas na rozmowę ze swoim Community Managerem i zadawanie pytań, jeśli jakieś macie.

Mamy nadzieję, że po premierze gry ponownie rozwiniemy nasze usługi. Wtedy nasze działania marketingowe dotrą do fal nowych graczy i będziemy mogli zaplanować dodatkowe usługi w oparciu o jasne potrzeby. Dziękujemy za dotychczasową grę i dalej razem ulepszajmy Arkheim!

Z poważaniem,
    Flavia i Wasz zespół Arkheim

P.S.

Korzystając z okazji chciałam się też z Wami pożegnać. To jest ostatni mój post, jako Community Manager. Na prawdę będzie mi Was brakować. Byliście (i jesteście) wspaniałą społecznością. To był niezapomniany okres, chociaż krótki. Dziękuję Wam za wszystko.

Pozdrawiam i życzę dożo zdrowia i sukcesów w życiu osobistym, wielu wygranych w Arkheim oraz spokojnych Świat Wielkanocnych, Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa.

Flavia

• Agnes

Changed the title of the thread from “Zakończenie wsparcia dla języka polskiego” to “⚠️ Zakończenie usług wsparcia gry dla języka polskiego”.